!!! Išskirtinis pardavimo !!! Sumažinta kaina

Konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius

Išpardavimas
Sumažinta kaina
Naujos kolekcijos

Konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius

Reitingas:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
p11560

Žymos: Procesorius, Ekranas, Pigūs procesorius, Aukštos Kokybės ekranas.

Yra sandėlyje
€139.08

konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius

Produkto Aprašymas:

Pagrindinės Savybės:

konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius Sklandžiai perjungti bet channe l Signalo aptikimo funkcija Paramos, negabaritinių sudurti 10'x10 Maksimali išėjimo raiška 2304*1152 @ 60Hz , 2560*[email protected] 6-kanalų skaitmeninis-analoginis vaizdo įvestis ( 2 AV , 1 DVI , 1HDMI ,2 VGA ) 3 -kanalų skaitmeninis-analoginis vaizdo įvestis ( 2 DVI , 1VGA ) 16 Bandymo modeliai Siųsti kortelės lizdas stalčių montavimo PIP, POP funkcija Rankenos reguliavimas jūsų

Detials Įžanga:

konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius

Daugiau video įvestis - LED Vaizdo Procesorius 6-kanalų vaizdo įvestis, 2 CVBS, 2 VGA, 1DVI, 1 HDMI, iš Esmės apima civilinės ir pramoninės paskirties. Visi vaizdo įvesties perjungimo ir leidžia sparčiai sumažinti ir išnyks perėjimus.

Praktinė vaizdo išvesties sąsajos - Procesorius turi tris vaizdo išėjimai. 2 vaizdo išvestis naudojant du dvi išėjimai, įskaitant VGA išvestis, Po to, kai šie trys filmai yra užprogramuoti išsiųsti produkciją į LED kortelė arba stebėti. kelių mašinos sudurti yra labai praktiška, panaikinti naudoti vaizdo platintojas, taupymo vartotojo nuobodų jungtys, sumažinti nepavyko prisijungti norma.

Besiūliai perjungimo - LED Vaizdo Procesorius gali taip pat sklandžiai persijungti tarp kanalų perjungimo laikas reguliuojamas nuo 0-5.0 sekundės. Su išnyks perėjimo efekto, perjungti įvesties kanalą, taip, kad ekranas gali būti sklandžiai perėjo į antrą ekraną. Naudojant greitas perjungimas perjungimas įvesties kanalų; jūs galite iš karto pereiti vaizdo išėjimo.

Visos produkcijos, rezoliucija - LED Vaizdo Procesorius skirtas vartotojams naudinga išvesties rezoliuciją, kuo pasiekti 2560 taškų, didžiausias 1536 taškų, dėl įvairių taškinės matricos ekranas. Iki 20 rūšių produkcija rezoliucija vartotojams pasirinkti, ir gali būti koreguojama į tašką produkcija.

Iš anksto keitimo technologija - iš Anksto keitimo technologija, pereina įvesties signalas yra įjungtas į prognozuoti iš anksto, ar įvesties kanalo signalo. Ši funkcija sumažina linija yra atjungtas ar gali būti dėl to, kad jei nėra signalo įvesties pereiti tiesiogiai veda prie klaidų, pagerinti sėkmės rodiklį spektakliai.

Paramos PIP - PIP technologija nepakeistu pavidalu, originalaus paveikslėlio, kiti įvesties tos pačios ar skirtingų persidengiantys vaizdai. LED Vaizdo Procesorius PIP funkcija, ne tik galima reguliuoti viršutinio dydį, vietą, sienas, kt. Taip pat galite naudoti šią funkciją norėdami pasiekti Nuotrauka už Nuotrauką (POP), dual-screen ekranas.

DALIS ir VISAS greitas perjungimas - LED Vaizdo Procesorius paprastas ir funkcionalus veikimo perėmimo dalis, ekranas ir pilno ekrano veikimą, bet vieną įvesties kanalo gali būti savarankiškai nustatyti skirtingus perėmimo poveikį, ir kiekvieno kanalo, vis dar gali nepastebimai pereiti. Vartotojai gali savavališkai nustatyti pasirinkto kanalo perimti dalį ekrano dydis ir pozicija, ir kiti kanalai lieka nepakitęs gaudymo būdą. Kai perjungimas kanalų dauguma jo ekraną arba per visą ekraną funkciją, taip.

Lygių ir nelygių siūlėmis - susiuvimo yra LED Vaizdo Procesorius svarbi dalis, kuri gali būti pasiekta lygi susiuvimo ir nevienodas siūlėmis, susiuvimo labai patenkinti vartotojų poreikius. Kelių procesorių pasiekti rėmas sinchronizacija, 0 nedelsdama, ne uodega ir kitos technologijos leidžia sklandžiai atlikti puikiai. Nevienodas spliced dalis produkcijos yra tos pačios nuotraukos parametrus; vartotojas gali skaityti skyriuose nurodymų.

30bit padidinimo technologija - LED Vaizdo Procesorius, naudojantis dual-core vaizdo apdorojimo variklis, vieną pagrindinę gali apdoroti 30 vaizdo mastelio technologijų pasiekti pikselių išėjimo iš 64 2560, o pasiekti, kad 10 kartų vaizdą padidinti produkcijos, t. y., maksimalus ekrano daugiau nei 25,600.

Ryškumo nustatymo technologija - LED Vaizdo Procesorius unikalų ryškumo nustatymo funkcija, sumažinti ryškumą išspręsta po sluoksniavimasis prarado, kad daugiau tikrą spalvų atkūrimą.

Įrašyti tiesiai technologija - Išsaugomi tiesiogiai technologijų išspręsti vartotojo nustatymai ir rankiniu būdu išsaugoti nuobodų procesą, kad vartotojai, koordinavimo ar koreguoti parametrus, be įgyvendinimo dirbtinis išsaugoti operacija, LED Vaizdo Procesorius vartotojo parametrai automatiškai išsaugomi EEPROM, net jei energijos, Kai įjungtas, parametrus prieš valdžią lieka prietaise.

34 GAMA kreivės - turtingas baseinas GAMA charakteristika, vartotojai gali patenkinti įvairių apšvietimo sąlygomis ir spalvas aplinkoje.

ACC &ACM vaizdo filtravimo - LED Vaizdo Procesorius, naudojantis ACC ir ACM vaizdo filtravimo sistema, tvarkymas kiekvieną spalvą, netiesinio filtravimo efektą mažiausių nuostolių dydžiu vaizdą, atkurti spalvą, ištikimybė.

Specifikacija:

konkurencinga kaina AMS-MVP508 led ekranas valdiklis video switcher led vaizdo procesorius Įvesties Šaltinio 2 Composite video PAL、NTSC、PAL-M/N、SECAM

2 VGA Įvestis VESA Max [email protected]

1 DVI Įvesties VESA Max [email protected]

1 HDMI Įvestis 480i/p、576i/p、720p、1080i/p

Spalvos gylis 8、10、12 bitų

Rezoliucija asortimentą 640x480~1920x1080 480i/p、576i/p、720p、1080i/p、2048x1080

Taškas-taškas Atranka

Montavimo

Iš 2 Šaltinis DVI VESA

1VGA VESA

Išvesties rezoliucija 1024 x [email protected] hz 1280×[email protected]

1280 x [email protected] hz

 • Suderinamos Prekės/Modelis: Nėra
 • Modelio Numeris: AMS-MVP508
 • Max parama rezoliucija : 2304*1152 2560*816
 • Prekės Pavadinimas: Amoonsky
 • Įvesties Signalas: 2AV 1DVI 2VGA 1HDMI
 • galia: 150-240V 50-60HZ.
 • Garantija: 2 metai
 • Išėjimo Signalas: 2DVI 1VGA
 • Gaminio dydis: 440*335*77 mm

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 5.0kg (11.02lb.)
 • Pakuotės Dydis: 50cm x 55cm x 15cm (19.69in x 21.65in x 5.91in)
Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų!