!!! Išskirtinis pardavimo !!! Sumažinta kaina

82576 2SFP Gigabit Dual-port Fiber-optic Network Card Supports Multi-mode Single-mode E1G42EF-SFP

Išpardavimas
Sumažinta kaina
Naujos kolekcijos

82576 2SFP Gigabit Dual-port Fiber-optic Network Card Supports Multi-mode Single-mode E1G42EF-SFP

Reitingas:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
p42373

Žymos: tinklo plokštė, tinklas gigabit, gigabit ethernet tinklo plokštė, Pigūs tinklo plokštė, Aukštos Kokybės tinklas gigabit, Kinija gigabit ethernet tinklo plokštė Tiekėjų.

Yra sandėlyje
€46.55 €54.76

Feature:

Product Type: E1G42EF-SFP

Chip Model: 82576 Gigabit Ethernet Controller

Cable interface type: 2 * SFP LC fiber

Transmission medium type: support single-mode fiber and multimode fiber

Slot Interface Type: PCI Express 2.0 (2.5 GT / s)

Bus speed and slot width: X4, support X4, X8, X16

Transmission rate: 10/100 / 1000Mbps

Applicable network type: Gigabit Ethernet

Application areas: server

LED: 4 LED indicators

Full duplex / half duplex: Full duplex / half duplex adaptive

System Requirements:

Windows* Vista* SP1,Windows Server* 2003 SP2,Windows* Unified Storage Solution2003,Server* 2008,Linux* Stable Kernel version 2.6, Linux* RHEL 4,Linux* RHEL 5,Linux* SLES 9,Linux* SLES 10,FreeBSD* 7.0, UEFI* 1.1,VMware ESX* 3.x.

Package Content:

1 x Gigabit EF Dual Port Server Adapter

1 x Low Profile Bracket

1 x Driver CD

  • Prekės Pavadinimas: h1111z
  • sertifikavimo: ROHS
  • Ilgis: other
  • Sąsajos Tipas: PCI Express
  • Lan Perdavimo Sparta: 1000M Ethernet
  • Perdavimo Greitis: 1200 Mbps
  • Belaidžio Ryšio Protokolas: 802.11 n
  • Adapterio Lizdas: 2 * SFP
  • Pakuotė: Taip
  • Taikoma Tinklo Tipas: Gigabit Ethernet
  • "Wi-Fi" Palaikomas Dažnis: Kita
  • Rūšis: Vidaus
  • Modelio Numeris: NC017
  • Perdavimo Sparta: 10/100/1000Mbps
  • Tipas: Laidiniu
  • Prašymas: Serverio

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 4cm (9.84in x 5.91in x 1.57in)
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)
Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų!